Herzliya_Marina_Eng Herzliya_Marina_Rus Herzliya_Marina_Fra Herzliya_Marina_Home

השכרת דירות לתיירים  

Google_plus_Herzliya_Marina 

Twitter_Herzliya_Marina

linkedin_Herzliya_Marina

Herzliya_Marina_Phone_Number

Herzliya_Marina_mail
 
 
 

תיווך א.א. יפית - מרינה הרצליה דירות יוקרה ונופש

 

חדשות מרינה הרצליה

כתבות \ חדשות \ פסקי דין ופרוטוקולים מרינה הרצליה

פסק דין מרינה הרצליה

פסק דין ופרוטוקולים מרינה הרצליה.

פסק דין 2016 השופט ד"ר עודד מודריק (2016)

פרוטוקול דיון בעניין העתירה (11/9/2012)

דיון משפטי 11/9/12 בשעה 15:00 (30/8/2012)

פרוטוקול דיון בית משפט (28/3/2012)

שימוע של דיירי המרינה (9/11/2011)

פרוטוקול דיון בית משפט בעניין עתירת הדיירים (20.9.2011)

ערעור פסק דין (אורי גורן) מרינה הרצליה (2006)

פסק דין השופט אורי גורן, ביהמ"ש המחוזי (מינהלי) מיום (9.12.1999)

 

 

מה חדש בשכונה שלנו ?


הודעה לדיירים !!! (6/1/2013)

דיירים נכבדים

להזכירם היום  יום א' תאריך 06/01/13 בשעה 15:00 יערך בבית המשפט המחוזי בת"א ברחוב ויצמן 1 באולמו של כבוד השופט  מר' עודד מודריק , דיון בנושא העתירה שהוגשה ע"י עו"ד ענת בירן, וככל שתהיה נוכחות גדולה של דיירים ויראו שאכפת לנו מהדיון ומהחלטות ,כך תהייה השפעה גדולה יותר על החלטות שיתקבלו .

הדיון  הבא נקבע ליום א' תאריך  27/1/13 בשעה 15:00 יערך בבית המשפט המחוזי בת"א ברחוב ויצמן 1 באולמו של כבוד השופט  מר' עודד מודריק.

 


שריפה במועדון "דלוס ספא" (26.12.2012)

 

אדם נהרג ושני פצועים קשה נפגעו מאש שפרצה בסאונה במועדון בריאות "דלוס ספא" שבמרינה הרצליה, כנראה על ידי נר. בשל מחסור בשילוט נמלטו האורחים במועדון לעבר מוקד האש ולא לחניון.

 

למקום הוזעקו ארבעה עשר צוותי כיבוי, בפיקודו של מפקד שירותי הכבאות וההצלה רב טפסר שחר איילון, וכן כוחות גדולים של מגן דוד אדום ומשטרה, שהגיעו מכל אזור המרכז.

 

 

 


 

דלוס ספא

שני מבין אשת עסקים ויזמית השיקה את דלוס ספא במרינה הרצליה

 

דלוס ספא מרינה הרצליה

 


דיון משפטי 11/9/12 בשעה 15:00

 

בתאריך 11/9/12 בשעה 15:00 יערך בבית המשפט המחוזי בת"א  באולמו של כבוד השופט  מר' עודד מודריק , דיון בנושא העתירה שהוגשה ע"י עו"ד ענת בירן, וככל שתהיה נוכחות גדולה של דיירים ויראו שאכפת לנו מהדיון ומהחלטות ,כך תהייה השפעה גדולה יותר על החלטות שיתקבלו .

אנא באו בהמונכם

 


 

 

בעלי דירות נופש כותבים

 

אנונימי

אבקש לתקן השימוע היה לציבור אך הציבור לא קיבל אישור כניסה?!? רק עו''ד !
רק במדינה שלנו יכולים לאשר! לבנות! לאכלס! לגבות מיסים!......ובדיעבד לתקן?!?!
חברים, מאוחר מידי לתקן את המצב! הפתרון המוצע ע''י העירייה אינו בר יישום! אין גוף תיירותי/מלונאי שפויי שמוכן לקחת על עצמו הפסד בטוח וצפוי!
תושבי הרצליה, רצוי שתתעוררו לעובדה שהמרינה כבר בנויה וכל המאבק של גב' גרמן הינו קידום האגנדה האישית שלה במימון המיסים שלכם!! במקום שתקבלו תמורה מלאה בעבור כל שקל מס ששלמתם גב' גרמן מנהלת מלחמה שלא יהיו בה מנצחים רק מופסדים!!
חברים תתעוררו חבל על הזמן והכסף שלכם!!

 

 

אנונימי

לכל המתלהמים, ירוקים וכל שאר הצבעים.

בואו ונזכר קצת בעובדות: מי זאת הרצליה שלפני בנית המרינה? עוד עיר קטנה ואפורה (ע"ש חוזה המדינה) מצפון לתל אביב ללא כל אטרקציה ואופי.
בא ראש עיר עם חזון (אינני נכנס לטיבו או קיטלוגו של אותו ראש עיר) ואמר: "אני אשים את הרצליה על המפה" כמו הרבה ערים דומות בעולם. פנה ליזמים לבנות מרינה ואת מתחם ארנה ובתמורה היזמים בנו דירות לנופש כמקובל בכל העולם.
עבר זמן ו"התינוק" נולד ולפי דברי הגב` גרמן "עם מום". כעת עירית הרצליה מנסה להכניס את ה"תינוק" בחזרה.

גב` גרמן היקרה, כאשה את חיבת לדעת שלא ניתן אלא חיבים לקבלו וגדלו באהבה.

יש דרכים שונות להתמודד עם מצב קיים עם ראיה לעתיד לטובת תושבי הרצליה והמבקרים בה ולא להפוך דבר יפה ל"פיל לבן" כמו "ככר אתרים" בתל אביב.
פרויקט זה מניב הכנסות ויש להפיק את המקסימום ולא לגרום לחברות רבות לעזוב את העיר בגלל מדינית לא כלכלית של העיריה (חברות הי-טק למינהן שעזבו) בטוחני שבעלי הדירות הם אנשים שיכולים להגיע לעמק השווה עם העיריה רק בדו-שיח עיניני.

 

 

 

בעלים של דירת מגורים באי

בהמשך לחוויה הקשה והמשפילה שעברתי בשימוע האחרון עם גב' ראש העיר ואנשיה (אני זה ששוחחתי עם גב' גרמן בערב השימוע ושמע מקרוב איך היא מכנה את כולנו "חוליגנים" ללא שום סיבה! יש סרטים המוכיחים את העניין). אני מניח שאנשים נוספים מרגישים כמוני.
הבוקר התעוררנו לשקרים שהפיצו גב' גרמן ונציגיה בעיתונות, החלטנו, אני ועוד מספר אנשים, לצאת למאבק על שמם הטוב של תושבי המרינה, אשר היא קראה להם, יותר מפעם אחת בשימוע "חוליגנים" .
המאבק למען האמת שתצא לאור, ובעיקר לנסות לעצור את גב' גרמן מלהשתמש בנו, בכספי התושבים, במרינה, אשר שייכת לכל תושבי הרצליה, כחלק ממסעה להשגת רווח פוליטי, בדרכה לקריירה פוליטית על חשבוננו.
התנהגותה של גב' גרמן אולי ראויה להיות בכנסת הזאת אבל לא בכנסת הבאה עלינו לטובה שאנו מקווים שהצדק החברתי יוביל אותה והיא תהיה פחות מושחתת וברוטאלית.

 

אני חייב לציין שעד היום נמנעתי להיות מעורב משום שקיוויתי וציפיתי שההיגיון

 והחיים יגברו על השיקולים האחרים.

אהבתי למרינה, מעורבות רבת השנים בפרויקטים, והכאב, בעיקר בימים אלו, של מצב כלכלי קשה

ושל ניסיון לצדק חברתי, בזבוז על כספי עירייה רבים עומד על הפרק, במקום להיות מועברים לטובת העיר,

חינוך וכדומה.
 

לידיעתכם, מעדכונים שקיבלתי, הברוטאליות, החוצפה וההשפלות שעברו, התושבים שהמתינו בחוץ, ההשפלה המשיכה גם כלפי עורכי הדין שהשתתפו בשימוע והכול הונהג ביד רמה על ידי גב' גרמן,

אשר מצטיירת כייפת נפש המובילה את מאבק הצד והירוקים כאשר בפועל הינה כוחנית.


 

 

בעלים של שתי דירות נופש בלגונה

המהלכים של העיריה בשנה האחרונה הם הונאה !!
בשנת 2005 פנה אלינו הקבלן נוה-גד והציע לנו לעשות שינויים בדירות בעת הבניה. הקבלן שמינתה נוה-גד לביצוע השינויים היה חברת 'קריב'. פניתי לאדריכל, הדירות עוצבו לטעמי וכן הכשרתי את חדר האמבטיה כך שאוכל להשתמש בו עם עגלת נכים מכיוון שאני נכה. התכוונתי לעבור להתגורר בדירות אלה בעוד הרבה שנים - לעת זיקנה ובינתיים להשכיר אותן. השינויים נעשו מכיוון שכבר גרו אנשים רבים במתחם המרינה והיה לי ברור שהעיריה מאפשרת לאנשים לגור אלא היא גובה מס רכישה וארנונה גבוהה מאיתנו.
השינויים שנעשו בדירות אושרו על ידי העיריה !!! - זאת היא ההונאה הגדולה. העיריה אישרה שינויים בשנת 2005 ועכשיו היא טוענת שהדירות צריכות להיות דירות מלון אחידות !!!
חשוב לי לציין שדירות להשכרה בבנין שלנו עומדות ריקות מכיוון שאין מספיק שוכרים. כמוכן, עומדים לבנות במרינה שני מלונות: הרודס וריץ ויהיו לנו עוד פחות שוכרים. לדיברי המתווכים 80% מהדירות במרינה עומדות להשכרה כך שבאופן גלובלי תמיד מתקיימת הדרישה להשכרה רב ימות השנה. יש להגיע להסדר של שמירת המצב כפי שהוא.
לצערי, לא יכולתי להגיע לשימוע בגלל שעברתי שוב ניתוחים ברגלים לפני ששה שבועות. מביש שראש העיר משקרת, סותרת את ההחלטות הקודמות שלה עצמה וזורה חול בעיני הציבור והתקשורת.

 

 

 

 

מייקי, מרינה הרצליה

למי זה יעשה טוב? לאף אחד
למי זה יעשה רע? לבעלי הדירות שמשלמים המון מיסים לעיריית הרצליה.
ואתם יודעים שכל דירת נופש שנמכרת הקונה משלם 5% מס רכישה מהשקל הראשון וכל בעל דירה שמוכר משלם על הרווח 20% מס לפחות?
יש אפשרות היום להשכיר את הדירות באופן ישיר מבעלי הדירות,במחירים זולים יותר מבתי מלון (וגם בגודל יותר גדול) לתקופות שונות (בדרך כלל בין חודש לכמה חודשים),וכך רב בעלי הדירות גם נוהגים-הם משכירים את הדירות האלה לאנשים שמעדיפים להשכיר דירה במקום חדר בבית מלון (בדרך כלל לאנשים שמשפצים בתים,לאנשים שמגיעים לארץ מחו"ל לקבל טיפולים רפואיים או לישראלים שגרים בחו"ל ובאים לבקר את משפחותיהם בארץ).
מה שיקרה אם יחליטו להשכיר את הדירות דרך חברה שתנהל את הדירות:
דיירים שגרים בביניינים שבהם גרים גם דיירים שזכותם לגור בדירות כל השנה יצטרכו לחיות במקום שבו הדיירים מתחלפים כל יום(לא תמיד אוכלוסיה נעימה)
ומה גם שלא תהיה אפשרות לאכלס כל כך הרבה דירות נופש(יש יותר מ500)
כך שישלמו המון כסף לחברת הניהול שלא תצליח להשכיר את הדירות ובכך יצרו מקום פחות נעים עם תשלום אחזקה גבוה ורווחים נמוכים ביותר...
זה משהו שיעשה טוב למישהו?
רק שמחה לאיד
מישהו רוצה להיות צדיק אחרי שהמרינה כבר קיימת
ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה...
המרינה היא חלק יפה מהרצליה
שבעקבות ה"שינוי" שעדיין לא נעשה יווצר מצב שהמחירים של הדירות נופש ירדו מאד ואנשים לא ירצו לקנות במרינה דירות ולהשקיע בהרצליה
מה שיכול להכניס פחות כספים לארץ מחו"ל
(כמו שיעל גרמן הבריחה את ההייטקיסטים מהרצליה כשהעלתה את המיסים באזור התעשייה)
מה גם שיש עוד המון שאלות כמו-
האם ישפצו את הדירות כדי שיראו אותו דבר?
ירהטו אותן אותו דבר?
מי ישלם עבור זה?
מי יחליט איזה דירה להשכיר ובאיזה מחיר?
איזה ביטחון יש אם יעשה נזק בדירה בזמן ההשכרה?
אם לא יצליחו להשכיר את הדירה בתקופה מסויימת בתור בעל הדירה תיהיה אפשרות להשכיר את הדירה לבד?
ואם אחשוב טוב טוב אמצא עוד כמה שאלות...
אז תחשבו על זה
דרך אגב מישהו יודע מתי הקדנציה של גרמן מסתיימת?
 


 

הרצליה נגד משרד התיירות: "המומים מעמדתם על דירות נופש"

 

יום לאחר השימוע שנערך לדיירים (שלא הורשו להיכנס לשימוע) נשמעות עריית הרצליה טענות כי משרד התיירות מבין לליבם של בעלי הדירות במרינה. "עובד קדמי, היועמ"ש של משרד התיירות סבור, כי לאחר שמיעת הטענות וההצעות שהועלו בשימוע, כי יש מקום לשפר את מתווה שהוצע בשימוע אך להוסיף עליו תנאים ודרישות כך שמחד יהא ישים וריאלי, ומאידך יענה על הדרישות העקרוניות שביסוד פסק הדין , ובמתווה המשותף לעירית הרצליה ולמשרד התיירות, ורצוי שהדבר יעשה בהסכמה בין הצדדים. יש לציין כי עו"ד קדמי הדגיש בפני הועדה כי כל החלטה שהועדה תקבל, משרד התיירות יצטרף אליה ויתמוך בה".

 

לכתבה של גלובס. הרצליה נגד משרד התיירות: "המומים מעמדתם על דירות נופש"

לכתבה של מעריב. מהומה בפגישת בעלי הדירות במרינה הרצליה עם ראש העיר

 


 

 

יום השימוע הגיע 14/11/2011

 

יום השימוע הגיע רוב בעלי דירות הנופש הגיעו למקום המפגש אך השומרים לא נתנו לדיירים להיכנס ואף נעלו את השער בשרשראות. דקות ספורות הגיעה יעל גרמן ראש עריית הרצליה בליווי משטרתי ונזפה בבעלי הדירות "חוליגנים" ונכנסה לשימוע, בעלי הדירות היו המומים מיחסה המזלזל של גברת ראש העיר.

 

 


 

 

שימוע של דיירי המרינה (9/11/2011

צו 8 לדיירי מתחם המרינה בהרצליה.

ביום ב' הקרוב בתאריך 14/11/2011 בשעה 17:00 יערך שימוע בנושא העתירה שהוגשה ע"י הדיירים במתחם המרינה בהרצליה בנושא דירות הנופש, הדיון יתקיים באולם הישיבות של בית ספר תיכון "דור" שברחוב רביבים 3 נווה עמל- הרצליה.
מיותר לציין שנושא זה חשוב לנו מאוד ועל כן אנו מבקשים מכן היענותכם המלאה ולהגיע לדיון עם בני משפחותיכם( כולל זקנים וטף) לשימוע הנ"ל ולהשמיע את קולנו , מפני שזאת ההזדמנות האחרונה שלנו להשפיע על מהלך המשפטי הנ"ל.
אנו בטוחים שהענות שלכם תהיה מלאה ויגיעו מספר רב של האנשים לשימוע הנ"ל.

בתודה מראש
הנציגות המרחבית מתחם המרינה בהרצליה
 

 


מלון הרודס יוקם במרינה בהרצליה (31/10/2011)

דוד פאתל, הבעלים של רשת מלונות פתאל, חתם על הסכם שותפות עם קבוצת רוני יצחקי וכך ממשיך להרחיב את היצע המלונות שבבעלותו. שם המלון יקרא הרודס אשר ימצא בחלקה המערבי של מתחם המרינה.

המלון יעוצב על ידי האדריכלים רני זיס ואילן פיבקו, ויכלול 200 חדרים וסוויטות, טרקלין עסקים, בריכה, חדר כושר, לובי, חדרי ישיבות.

לכתבת גלובס בנושא  - קבוצת פתאל החלה בבניית מלון חדש במרינה בהרצליה

לכתבת דה מרקר בנושא - יוקם מלון הרודס של פתאל בהשקעה של 300 מ' שח במרינה בהרצליה 

לכתבת כלכליסט בנושא - רשת פתאל תנהל מלון בהרצליה שייקרא הרודס 

לכתבת מעריב בנושא - מלון הרודס חדש יוקם במרינה בהרצליה

אתר רשת פתאל - מלון הרודס הרצליה יוקם במתחם האי במרינה הרצליה

פתאל הרצליה מרינה מלון הרודס

 


 

 

 

מלון ריץ קרלטון הרצליה פיתוח (20/9/2011)

מלון ריץ קרלטון הרצליה יציע כ- 190 סוויטות מפוארות על 12 קומות. כל הסוויטות כוללות מרפסות הפונות לנוף המערבי של מעגן המרינה או לכוון צפון אל נוף מדהים של רצועת החוף של הרצליה. כ30 אחוז מהסוויטות  יוצעו למכירה דירות נופש, בעלי הדירות יוכלו ליהנות משימוש הדירות כשלושה חודשים ובשאר חודשי השנה היחידות יוצאו להשכרה.

 

ריץ-קרלטון, אחד ממותגי המלון המובילים בעולם ידועים בשירות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן המלון מהמבוקשים בעולם.

 

המלון הצפוי להיפתח בסוף 2012.

 

לכתבת YNET בנושא  - ריץ-קרלטון תפעיל מלון יוקרה במרינה של הרצליה 

לכתבת דה מרקר בנושא - ריץ קרלטון הראשון בישראל יוקם במרינה בהרצליה; היקף ההשקעה: 600 מיליון שקל

לכתבת מעריב בנושא - לראשונה בישראל: מלון ריץ קרלטון יוקם בהרצליה

 

 

 

 


 

פסטיבל מוסיקה על המים 2011

מוסיקת עולם במהלך יולי אוגוסט כל יום שלישי בשעה 20:00 ברחבת מרינה הרצליה.

הרכבים מוסיקליים ינגנו מוסיקת פולקלור מכל העולם בהן מוסיקה מ- יוון, אירלנד, רוסיה, דרום אמריקה וברזיל

 


 

 

פיתוח טיילת החוף בהרצליה

טיילת חוף הים של הרצליה בין המרינה לאפולוניה יוצר אזור מבוקש לתיירים ולנופשים .

הטיילת מעוצבת לכל אורכה בצמחיה ובמדשאות, ייבנו מבני שירותים ומלתחות חדשות ומודרניות. תיבנה תחנת עזרה ראשונה ומשטרה, על אורכה של הטיילת ימוקמו קיוסקים ומסעדות לרווחת הציבור.

על חוף הים יוקמו מספר מגרשי כדורעף שיוארו גם בשעות הערב.

 

 


 

 

פסק דין מרינה הרצליה

החברה להגנת הטבע הגישה עתירה לבית המשפט לעניינים מינהליים ובשנת 1999 השופט אורי גורן פסק כי אין להשתמש בדירות כדירות מגורים אלא כדירות נופש ויעודן לתיירות.  ב-2006 ערערו החברות היזמיות, בהן האחים עופר, חברת גד ואזורים אך הערעור נדחה בבית המשפט העליון, שקבע כי כל הדירות שנרכשו לפני דצמבר 1999 (פסק דינו של גורן) ישמשו למגורים וכל הדירות שנמכרו לאחר הפסק דין ישמשו לנופש ועליהם חלה החובה להשכיר את היחידות לציבור הרחב לתקופה של 9 חודשים בשנה.

לחץ כאן לפסק דין

ב2011 הגישו הדיירים עתירה לבית משפט נגד ישום המתווה שהוחלט על ידי עריית הרצליה לגבי ישום פסק הדין.

לחץ כאן לפרוטוקול מ- 20.9.2011

 

 לכתבת דה מרקר בנושא - בעלי דירות הנופש במרינה בהרצליה: "לא ניהפך למלון"  

 

 

על א.א. יפית

דירות להשכרה

דירות למכירה

דירות לתקופה קצרה

תיירות בהרצליה

חדשות המרינה !!!

מסעדות במרינה, פיתוח

ספא, מספרות, מכוני יופי

מוניות מרינה, פיתוח

השכרת רכב בהרצליה

מרינה הרצליה

דירות יוקרה במרינה הרצליה, דירות עם נוף לים או נוף למרינה

צלצל\י עכשיו

972-5444-21444

צרו קשר בדואר אלקטרוני